У МОЗі заявили, що на вакцини грошей у бюджеті немає

У МОЗі заявили, що на вакцини грошей у бюджеті немає
10 Липня 2013

Проблема недостатньої забезпеченості вакцинами регіонів у тому, що держбюджет передбачає лише 65% необхідних коштів.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я, пише Українська правда.

У самому відомстві уточнили, що забезпечення імунобіологічними препаратами здійснюється безпосередньо до наданої заявки конкретного регіону.

У повідомленні прес-служби зазначено: "Постачання вакцин відбувається у межах визначеної квоти, яка не враховує 100% потреби у вакцинах для регіону, а пропорційно враховує можливості держбюджету в цьому напрямку".

"Тому перевищення квоти, яке досягається економією коштів чи додатковим фінансуванням, на сьогодні в жодному регіоні не перевищило реальної 100% потреби у вакцинах", - уточнили в МОЗі.

На початок 2012 року забезпеченість (з урахуванням наявного залишку препаратів) Чернігівської області вакцинами становила за усіма позиціями імунобіологічних препаратів 100%, Запорізької області - понад 75%, Івано-Франківської області - 100%, Херсонської області - близько 76%.

У Міністерстві охорони здоров'я стверджують, що головна проблема недостатньої забезпеченості вакцинами регіонів – недофінансування з держбюджету закупівлі імунобіологічних препаратів.

Відсоток фінансової забезпеченості на 2013 рік не перевищує 65%.

Раніше, депутат Павло Петренко заявив, що в Україні відбувається непрозорий та нерівномірний розподіл закуплених імунобіологічних препаратів.

Gazeta.ua

Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/_u-mozi-zayavili-scho-na-vakcini-groshej-u-byudzheti-nemae/506141">Gazeta.ua</a>