7 причин піти в лазню влітку

7 причин піти в лазню влітку
6 Травня 2013

Дізнайтеся, як можна оздоровитися за допомогоюлазні в теплу пору року.

 Російська лазня і фінська сауна - визнані засоби при боротьбі з втомою, зайвою вагою, стресом і багатьма іншими проблемами. Однак у народі побутує хибна думка, що коли за вікном стоїть спека, відвідування парної з ще більш високою температурою перевантажує організм. Це міф, який просто необхідно розвінчати.


Не дарма наші предки прозвали лазню купіллю здоров'я. Вона в будь-який час року корисна, і влітку дарує тілу максимум позитивних моментів, з якими ми зараз познайомимося.

Ось 7 основних причин, чому не варто відмовлятися від відвідування сауни в спекотні літні дні:

1. 
Літо - прекрасний час для схуднення. А активний відпочинок в парній відмінно сприяє скиданню зайвої ваги. У жарку пору року обмін речовин йде більш активно, вплив на підшкірну жирову прошарок за рахунок більш інтенсивного кровообігу посилюється. Дозріває безліч овочів і фруктів, на основі яких легко скласти меню для правильного харчування.
Відвідування парної, при яких губляться до 1,5 літрів рідини за вечір, дають більший ефект, ніж фізичні вправи. При інтенсивному потовиділенні разом з потом виходять важкі метали, чого складно домогтися взимку.

2. Влітку пори шкіри забиваються сильніше, ніж взимку. А лазня в свою чергу допомагає їм очиститися. Причина такого дисбалансу в тому, що в спеку потожирові залози людини працюють значно активніше. Регулярно відвідуючи парну, легко надати шкірі здоровий колір, очистивши її від надлишків шкірного сала і поту.

3. Влітку шкіра і весь організм відчувають підвищений вплив ультрафіолетових променів. А сауна допоможе вивести продукти розпаду, що утворюються в найбільшому органі людського тіла - шкірі - під впливом УФ. Через пори видоїти шлаки, токсини, вільні радикали, сечовина, молочна кислота, хлориди. Загальна чистка організму в парній через підвищеної сонячної активності в літні дні навіть потрібніше, ніж взимку.

4. Літо - найкращий період для початку загартовування. Багато батьків бояться гартувати дітей з настанням холодів і приходом інфекцій, так як опірність імунітету падає в цей період.Влітку ж імунітет людини більш стійкий, тому вважається, що це найкращий час для того, щоб почати загартовувати малюка. Парна показана починаючи з 7 місяців, вона є кращим способом боротьби з алергічними захворюваннями дихальних шляхів, діатезами.

5. Літо - ідеальний час для боротьби з накопичилася втомою. У переважної більшості людей відпустку влітку. До цього часу після декількох місяців безперервної роботи встигає накопичитися напругу і втому. Доведено, що жар впливає на такі рефлекторні зони через шкіру, які в свою чергу впливають на внутрішні органи. Відбувається викид гормонів, що сприяють поліпшенню настрою і боротьбі зі стресом, відбувається м'язова релаксація.


6. Літо + баня - найкраща комбінація для боротьби з холестерином, нагромадилися в судинах. Постійне спека на вулиці робить холестеринові бляшки в організмі більш рухливими.А додатковий вплив в парній сприяє їх спалюванню і висновку разом з іншими продуктами біологічного розпаду. Таким чином, відновлюється еластичність судин і капілярний харчування віддалених куточків тіла.

7. Сауна влітку - кращий косметолог. Через більш високої сонячної активності і підвищеної температури повітря шкірні покриви відчувають велике навантаження, частіше потребують очищення. У парній цей процес відбувається м'яко, а шкіра стає помітно більш підтягнутою, м'якою, пружною і омолодити.

Всі ці причини свідчать про користь відвідування лазні в жаркий період. Так що не варто нехтувати такою приємною можливістю, здатної поправити здоров'я і підтримати красу.Звичайно, дуже важливо підібрати сауну, яка підійде саме Вам.


Правильно вибравши тип закладу, подумавши план відвідувань і оздоровчо-косметологічних заходів у ньому, можна за літо стати набагато привабливіше, стрункіше і бадьоріше. І приємний момент полягає в тому, що влітку це буде коштувати набагато дешевше.

tochka.net