3 головних міфи про фітнес та харчування

3 головних міфи про фітнес та харчування
10 Травня 2013

Про фітнес та харчування існує багато міфів. Однак деякі — найпоширеніші. Фітнес-тренер і автор методики Body Slim Діна Олійник розповіла, які ж міфи про фітнес і харчування є найбільш згубними для нашої фігури.

 

Після активного тренування можна добре поїсти

Ні, на жаль, не варто вірити в цей міф. Тому що ви, дотримуючись цього правила, не тільки не схуднете, але навіть наберете у вазі, тому що організм намагатиметься заповнити втрачену вагу.

 

Щоб схуднути, перед тренуваннями краще нічого не їсти

Якщо раптом перестати харчуватися, можна навіть потрапити до лікарні. Оскільки при фізичних навантаженнях голодування особливо небезпечне, воно стає для організму, який звик до регулярного харчування, величезним стресом. Краще харчуватися правильно і дрібно — 5-6 разів на добу з інтервалом у 2 години. І споживати невеликі порції їжі.

 

Займаючись багато, можна перекачати м‘язи

Часто дівчата в спортзалах озвучують цю думку, що за великої кількості вправ для преса і віджимань м’язи стануть як у чоловіка. На жаль, не так-то просто домогтися сталевих м'язів насправді. Для цього треба довго та невпинно працювати. Тому не варто боятися регулярних інтенсивних тренувань, які зроблять ваше тіло струнким і підтягнутим.

Джерело:  Фirtka.if.ua