«Феофанія» витратить майже 5 млн на обмін досвідом з німецькою клінікою

«Феофанія» витратить майже 5 млн на обмін досвідом з німецькою клінікою
5 Липня 2013
Клінічна лікарня «Феофанія» державного управління справами уклала угоду з університетською клінікою Фрайбурга (Німеччина) на послуги з обміну досвідом вартістю 4,55 млн гривень. Про це повідомляє сайт «Наші гроші» з посиланням на «Вісник державних закупівель».

Гроші виділено на проведення телемостів з фахівцями клініки, яка «входить до трійки кращих клінік Німеччини», йдеться в обґрунтуванні закупівлі.

Німецькі лікарі в режимі реального часу надають лікарям «Феофанії» майстер-класи російською мовою та консультації щодо встановлення діагнозу і визначення методик лікування хворих.

Також у «Феофанії» з 2011 року працює Всеукраїнський радіохірургічний центр, який оснащений ПЕТ-КТ виробництва фірми Siemens. У свою чергу до складу університетської клініки Фрайбурга входить радіологічна клініка, яка є науковою базою фірми Siemens.

З того часу «Феофанія» щорічно платить німецькій клініці близько 0,5 млн євро за послуги дистанційного обміну досвідом.

«Феофанія» налагодила співпрацю з німецькою клінікою у 2006 році для «надання медичної допомоги на рівні світових стандартів» у обслуговуванні «прикріпленого населення, в тому числі народних депутатів України та осіб, щодо яких здійснюється державна охорона».

Загалом у 2013 році «Феофанія» провела тендерів на 235,83 млн гривень. У тому числі 182,25 млн гривень коштує угода з «Київміськбудом» на капітальний ремонт з переоснащенням лікувального корпусу №3.

ЗІК